نتایج جستجو برای عبارت :

فول آلبوم آهنگ بابک جهانبخش

دانلود آهنگ جدید به نام خوش باشی هرجا که هستی بابک جهانبخش
Ahang khosh bashi harja ke hasti az Babak Jahanbakhsh
دانلود آهنگ خوش باشی هرجا که هستی بابک جهانبخش
خوش باشی هرجا که هستی
بابک جهانبخش (با نام شناسنامه‌ای علی جهانبخش) متولد ۱ فروردین ۱۳۶۲ در بوخوم آلمان، بابک جهانبخش از خوانندگان پرمخاطب موسیقی پاپ ایران. مدرک تحصیلی او دیپلم تجربی می‌باشد. او با مروارید شهریاری ازدواج کرده است. و پسری با نام آرتا دارند. بابک جهانبخش که آلبوم « اکسیژن » او مرور خوبی برا
دانلود آهنگ جدید بابک جهانبخش ای وای
سوپرایز موزیک من برای شما کاربران عزیز ♫ دانلود آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی ای وای با صدای هنرمند محبوب بابک جهانبخش به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
Download New Music BY : Babak Jahanbakhsh | Ey Vay With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ ای وای بابک جهانبخش
ادامه مطلب
دانلود آهنگ بابک جهانبخش (با نام شناسنامه ای علی جهانبخش) متولد 1 فروردین 1362 در بوخوم آلمان، بابک جهانبخش از خوانندگان پرمخاطب موسیقی پاپ ایران است. مدرک تحصیلی او دیپلم تجربی می باشد وی دارای مدرک صداگذاری موسیقی است دانلود آهنگ بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از 5 سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را
دانلود آهنگ بابک جهانبخش زندگی ادامه داره | دو کیفیت 320 و 128
امروز ترانه زندگی ادامه داره به صدای بابک جهانبخش را با دو کیفیت آماده کرده ایم
Exclusive Song: Babak JahanBakhsh | Zendegi Edame Dare With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ زندگی ادامه داره بابک جهانبخش
»───♫♫●|●|●♫♫───«با تو تقدیرم گره خورد … !به یه مشت اما و ای کاش … !بعد ـه من مراقب اونخنده های لعنتیت باش … !»──|♫●|──«بعد ـه من فکر خودت باش … !غصه رسم روزگارهما چه باشیم چه نباشیم … !زندگی ادامه داره …
بابک جهانبخش پایان تازه
دانلود آهنگ بابک جهانبخش پایان تازه با کیفیت ۳۲۰ و لینک مستقیم به همراه پخش آنلاین و متن ترانه
Download Song ♪ Babak Jahanbakhsh Payane tazeh ♪ With Best Quality + Lyrics
بزودی…دمو و تیزر قرار گرفت. زمان پخش نامشخص

منبع: گیتار موزیک

بابک جهانبخش هیچ
دانلود آهنگ جدید بابک جهانبخش به نام هیچ
Babak Jahanbakhsh - Hich
ترانه : محسن شیرالی ؛ موزیک : بابک جهانبخش
+ متن ترانه هیچ از بابک جهانبخش
مادر رنج و پدر خوانده آوارگیم / خسته از آنچه که آمد به سر زندگی ام
حیرت انگیزترین فاجعه ی این برهوت / یک پشیمانی بی فایده در حین سقوط

ادامه مطلب
دانلود آهنگ بابک جهانبخش زندگی ادامه داره | دو کیفیت 320 و 128
امروز ترانه زندگی ادامه داره به صدای بابک جهانبخش را با دو کیفیت آماده کرده ایم
Exclusive Song: Babak JahanBakhsh | Zendegi Edame Dare With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ زندگی ادامه داره بابک جهانبخش
»───♫♫●|●|●♫♫───«با تو تقدیرم گره خورد … !به یه مشت اما و ای کاش … !بعد ـه من مراقب اونخنده های لعنتیت باش … !»──|♫●|──«بعد ـه من فکر خودت باش … !غصه رسم روزگارهما چه باشیم چه نباشیم … !زندگی ادامه داره …
بابک جهانبخش (با نام شناسنامه‌ای علی جهانبخش)، زاده ۱ فروردین ۱۳۶۲ برابر با ۲۱ مارس ۱۹۸۳ در بوخوم، آلمان) می‌باشد. بابک با همکاری با کارگردانان مطرح از جمله مجید فرهبد، محمد باقری، وحید امینی، عرفان خاکی اثرات زیادی را ارائه داد.
شروع فعالیت هنری
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید بابک جهانبخش به نام از خوشی میمیرم
دانلود آهنگ بابک جهانبخش از خوشی میمیرم با لینک مستقیم کیفیت عالی 320 و 128 با متن آهنگ از رسانه آپ آهنگ
Download New Music By : Babak Jahanbakhsh – Az Khoshi Mimiram
شاعر: مهدی ایوبی / ملودی: بابک جهانبخش / تنظیم: حامد برادران
دانلود آهنگ بابک جهانبخش از خوشی میمیرم

ادامه مطلب
دانلود آهنگ بابک جهانبخش هیچ
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * هیچ * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بابک جهانبخش باشید.
دانلود آهنگ بابک جهانبخش به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Babak Jahanbakhsh called Hich With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ بابک جهانبخش به نام هیچ
مادر رنج و پدر خوانده آوارگیمخسته از آنچه که آمد به سر زندگی امحیرت انگیزترین فاجعه ی این برهوتیک پشیمانی بی فایده در حین س
بابک جهانبخش با نام شناسنامه‌ ای علی جهانبخش 1 فروردین 1362 در بوخوم آلمان متولد شد. پدرش مهندس الکترونیک و مادرش خانه دار هستند. دانلود آهنگ بابک جهانبخش جدید و قدیمی نوازندگی پیانو را از 5 سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد. اولین بابک جهانبخش کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مرحوم مجت
دانلود آهنگ جدید بابک جهانبخش به نام زندگی ادامه داره
Babak Jahanbakhsh - Zendegi Edame Dare
ترانه : بابک صحرایی ؛ موزیک : بابک جهانبخش ؛ تنظیم : معین راهبر
+ متن ترانه زندگی ادامه داره از بابک جهانبخش
خوش باشی هرجا که هستی / توی این گردش تقویم ما
یه جاهایی حریف جبر زندگی نمیشیم / دور هم میگشتیم اما

ادامه مطلب
دانلود آهنگ تو پریزادی و انگاری که رویایی
دانلود اهنگ تو پریزادی
دانلود اهنگ تو پریزادی از بابک جهانبخش
اهنگ پریزاد عشق

دانلود اهنگ پریزاد بابک جهانبخش ریمیکس
دانلود اهنگ پریزاد عشق
دانلود آهنگ جدید بابک جهانبخش پریزاد
متن اهنگ پریزاد بابک جهانبخش
دانلود آهنگ بابک جهانبخش چون کاری که ساخته می شود باید دلی باشد نه بیزینسی بدون پشتکار ترانه ای سروده نمی شود آهنگهای بابک جهانبخش پشتکار، تلاش و شناخت مخاطب را رمز موفقیتش در عرصه موسیقی دانست و گفت:باید عاشق کارت باشی تا بتوانی اثری ماندگاری در موسیقی به ثبت برسانی و این نه به پارتی نیاز دارد و نه پول. وی افزود:در مسیر خوانندگی ام نه پدر پولداری داشتم و نه حمایت مالی خاصی شدم و فقط از حمایت معنوی خانواده بخصوص پدرم برخوردار بودم که به من پش
دانلود آهنگ بابک جهانبخش از خوشی میمیرم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * از خوشی میمیرم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بابک جهانبخش باشید.
دانلود آهنگ بابک جهانبخش به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Babak Jahanbakhsh called Az Khoshi Mimiram With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ بابک جهانبخش به نام از خوشی میمیرم
هر کسی عاشقه حال منو میدونه بذار کل دنیا بهم بگن دیوونه بهم بگن دیوونهبذار همه بگن
آیا می دانید آهنگهای بابک جهانبخش در بوخوم متولد شده و حتی مدتی در تیم فوتبال بوخوم بازی می کرد و یکی از بازیکنان خوب هم بوده است. آیا می دانید از همسرش مروارید شهریاری ، که برگزار کننده کنسرت هم بوده است جدا شده و یک سال است با پریا ازدواج کرده است؟ اگر می خواهید درباره زندگی شخصی جالب موسیقی به سبک بابک جهانبخش بیشتر بدانید این مطلب را از دست ندهید. دانلود آهنگ های جدید و قدیمی بابک جهانبخش خواننده ۳۵ ساله و پرانرژی محبوب ایرانی است که اکنو
بابک جهانبخش پایان تازه
دانلود آهنگ فوق العاده زیبای بابک جهانبخش بنام پایان تازه
برای دانلود فول آلبوم بابک جهانبخش اینجا کلیک کنید
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ پایان تازه با صدای بابک جهانبخش
شعر محسن شیرالی موزیک وحید پویان تنظیم هومن آزما
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی پایان تازه بابک جهانبخش با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید بابک جهانبخش به نام پایان تازه
دانلود موزیک بابک جهانبخش بنام پایان تازه با لینک مستقیم و پخش آنلا
دانلود آهنگ جدید بابک جهانبخش از خوشی میمیرم
Download New Music Babak Jahanbakhsh – Az Khoshi Mimiram
” پخش از رسانه سلطان موزیک با کیفیت 320 “

بابک جهانبخش از خوشی میمیرم

دانلود آهنگ جدید بابک جهانبخش از خوشی میمیرم با لینک مستقیم

متن آهنگ از خوشی می میرم از بابک جهانبخش

خوش باشی هرجا که هستیتوی این گردش تقویمما یه جاهایی حریف جبر زندگی نمیشیمدور هم میگشتیم اما تو جهانای موازینرسیدن منطقی بود ته این دیوونه بازیخوش باشی هرجا که هستییادتم هرجا که هستم من به
دانلود آهنگ بابک جهانبخش زندگی ادامه داره
دانلود آهنگ آهنگ به رومم نمیارم که چقد بی تو شکستم
Download Music Babak Jahanbakhsh Zendegi Edame Dare

در این پست برای شما دانلود آهنگ بابک جهانبخش را با بالاترین کیفیت برای دانلود قرار دادیم
انتقادات و پیشنهادات خودتون در مورد سایت و نظرتون رو در مورد آهنگ از بخش نظرات برای ما بفرستین
دانلود آهنگ خوش باشی هر جا که هستی / آهنگ به رومم نمیارم که چقد بی تو شکستم / بابک جهانبخش
بابک جهانبخش از خوشی میمیرم

دانلود آهنگ جدید بابک جهانبخش به نام از خوشی میمیرم
Babak Jahanbakhsh - Az Khoshi Mimiram
ترانه : مهدی ایوبی ؛ موزیک : بابک جهانبخش ؛ تنظیم : حامد برادران
+ متن ترانه از خوشی میمیرم از بابک جهانبخش
هر کسی عاشقه / حال منو میدونه
بذار کل دنیا بهم بگن / دیوونه بهم بگن دیوونه
128

دانلود آهنگ با کیفیت اصلی
دانلود آهنگ با کیفیت 128
دانلود آهنگ بابک جهانبخش مروارید شهریاری متولد تهران و فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی می باشد. ازدواج مجدد بابک بعد از جدایی همسر اولش با خانمی به نام پریا ازدواج کرده و برای اولین بار به مناسبت تولد همسرش عکسی از وی منتشر کرده و گفته است که برای هرز نرفتن و زندگی هرز نداشتن دوباره ازدواج کردم. دانلود آهنگ بابک جهانبخش فوتبال ورزش حرفه ای فوتبال که یکی از اجزای مهم زندگی من است فوروارد و هافبک راست، پست تخصصی من بود و در آلمان هم که بودم
همان لحظه جوانه زد اما تا زمانی که با تمام وجودم درگیر پدر شدن شوم، مدتی طول کشید. دانلود آهنگ بابک جهانبخش پدر شدن حس عجیبی دارد چون شما حتی ممکن است بلد نباشید فرزندتان را به درستی در آغوش بکشید اما نسبت به آن مکلف و مسئولید و او بخشی از وجودتان است. اولین بار زمانی پدر شدن را با همه جانم حس و احساس کردم که آرتا بابا بابک جهانبخش صدایم کرد و محبت کردن را یاد گرفت دانلود آهنگ بابک جهانبخش اما شیرین ترین لحظه ای که از رابطه پدر و پسری مان به خاط
دانلود آهنگ جدید بابک جهانبخش به نام از خوشی میمیرم
ترانه : مهدی ایوبی ؛ موزیک : بابک جهانبخش ؛ تنظیم : حامد برادران
+ متن ترانه از خوشی میمیرم از بابک جهانبخش
هر کسی عاشقه / حال منو میدونه
بذار کل دنیا بهم بگن / دیوونه بهم بگن دیوونه

دانلود آهنگ با کیفیت اصلی
دانلود آهنگ بابک جهانبخش کلا بچه دار شدن چه حسی برای شما دارد ؟ بچه دار شدن در کنار تمام سختی هایی که دارد، دانلود آهنگ بابک جهانبخش لذت های عجیبی هم دارد و حس خوبیبه زندگی انسان می دهد؛ مثلا روزهایی که آرتا خانه نیست، دائم حس می کنم که یک چیزی در خانه کم است و آن حس و حال همیشگی وجود ندارد. تابه حال شده برای آرتا آهنگهای بابک جهانبخش کم گذاشته باشید؟ به نظرم پدر بودن این نیست که فقط شما کار کنید و پول دربیاورید و زندگی را بچرخانید. به نظرم پدر

امروز قصد دارم شما رو با یکی از
محبوب ترین خوانندگان سبک پاپ در داخل کشور آشنا کنم. تقریبا همه ما بابک جهانبخش
را می شناسند و آهنگ عاشقانه زیادی از او گوش کرده ایم، حال در این پست قرار است
با جهانبخش و آثارش بهتر آشنا بشیم.

بابک جهانبخش
را بهتر بشناسیم
در ابتدا باید گفت که بابک جهانبخش در
ایران متولد نشده است. او در سال 1362 در شهر «بوخوم» آلمان متولد شده است و در همان
کودکی موسیقی را در آلمان یاد گرفت. او در سن 5 سالگی شروع به یاد گرفتن
پیان
رژیم غذایی بابک جهانبخش من ذاتا استعداد چاقی دارم؛ البته نه به این معنا که خیلی چاق شوم ولی اگر رعایت نکنم، خیلی زود تپل می شوم و به همین دلیل رژیم غذایی ام را معمولا رعایت می کنم.به نظرم یک هنرمند لازم است که تناسب اندام هم داشته باشد. دانلود آهنگ بابک جهانبخش پوشش و لباس خیلی برایم مهم است و حس می کنم بخشی از وجود یک انسان و مخصوصا یک هنرمند است؛ البته خیلی اهل این نیستم که دائم به ظاهر و موهایم برسم و مدل های مختلف را امتحان کنم. بابک جهانبخش
متن ترانه بابک جهانبخش به نام هیچ

مادر رنج و پدر خوانده آوارگیمخسته از آنچه که آمد به سر زندگی امحیرت انگیزترین فاجعه ی این برهوتیک پشیمانی بی فایده در حین سقوطشرح دلگیرترین منظره ی برگ و باد سفره ی خالی و مشق شب بابا نان دادمن یکان عدد هیچم و از هیچ پرم چون سکوت آمده ام تا به کسی بر نخورمشعر تلخی شده ام دیوانی از دلواپسی از مصیبت نامه ها فالی نمیگیرد کسییک پشیمانی بی فایده در حین سقوط ...رو به این منظره بی سر و ته حیرانم کفر نباشد گویی از چشم خ
آین آلبوم جدید اکسو از زیر گروه چانهون است که شمال دو عضو به نام های پارک چانیول و اوه سهون دوتا از رپر های گروه اکسو ساخته شده.اکثر آهنگ های آلبوم جنبه ی تابستانی و شاد دارند و در متن آهنگ به مشکلات همیشگی ایدول ها اشاره شده...❤️
این آلبوم شامل شش آهنگ فوق العاده زیباست:
1-what a life 
2-just us 2
3-closer to you
4-Borderline
5-Roller coaster 
4-Daybremin
امیدوارم این آلبوم رو دوست داشته باشید❤️
اوپدویی شو/یه سر بزن
در ۱۹ خرداد ۹۴ بهرام نورایی آلبوم اشتباه خوب رو توئیت کرد. تا اینکه در ۲۶ خرداد اعلام کرد که آلبوم اشتباهخوب با ۱۶ آهنگ و آهنگسازی مهدیار آقاجانی در ۱۳ تیر ۹۴ منتشر خواهد شد آلبوم برای فروش در آمازون قرار گرفته این آلبوم یکی از بهترین و بزرگترین آلبوم های موسیقی رپ فارسی است است،که شبیه به یک فیلم نامه می باشد و دارای چند بخش و یک استایل چند بعدی است.
دانلود رایگان آهنگ جدید بابک رهنما و پیمان شاهی و آرن به نام باتو من عاشقم کیفیت عالی و اصلی و متن ترانه
برای دریافت روی دانلود فایل کیلیک کنید.

دانلود فایل

برچسب ها:
دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای بابک رهنما به نام باتو من عاشقم به همراهی پیمان شاهی و آرن و محمد فلاحی

بابک رهنما و پیمان شاهی و آرن,بابک رهنما,پیمان شاهی,آرن بابک رهنما پیمان شاهی آرن,دانلود آهنگ جدید بابک رهنما با همراهی پیمان شاهی و آرن,دانلود آهنگ جدید بابک رهنما 2
دانلود آهنگ بابک جهانبخش به نام شیدایی
نام خواننده : بابک جهانبخش
 نام آهنگ : شیدایی
Download New Song Babak Jahanbakhsh - Sheydaei
موزیک جدید بابک جهانبخش به اسم شیدایی منتشر شد، این موزیک هم اکنون در دسترس شماست و شما می توانید این آهنگ زیبا رو بصورت رایگان از رسانه ( یو دانلود) دانلود کنید ، گوش کنید و لذت ببرید. .امیدواریم از شنیدن این موزیک لذت ببرید و با امتیاز و نظر دادن به این پست ما رو در جهت بهبود مطالب سایت یاری کنید، از همراهی شما صمیمانه سپاسگذاریم
دانلود رایگان آهنگ جدید بابک رهنما و پیمان شاهی و آرن به نام باتو من عاشقم کیفیت عالی و اصلی و متن ترانه
برای دریافت روی دانلود فایل کیلیک کنید.

دانلود فایل

برچسب ها:
دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای بابک رهنما به نام باتو من عاشقم به همراهی پیمان شاهی و آرن و محمد فلاحی

بابک رهنما و پیمان شاهی و آرن,بابک رهنما,پیمان شاهی,آرن بابک رهنما پیمان شاهی آرن,دانلود آهنگ جدید بابک رهنما با همراهی پیمان شاهی و آرن,دانلود آهنگ جدید بابک رهنما 2
دانلود آهنگ های رضا صادقی
جدیدترین آهنگ های رضا صادقی با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود تمام آهنگ های رضا صادقی

رضا صادقی، (زاده ۲۵ مرداد ۱۳۵۸ در بندرعباس) خواننده موسیقی پاپ، آهنگساز و ترانه‌سرا است.
رضا صادقی در بیشتر آثارش، ترانه‌سرایی و آهنگ‌سازی به عهده خودش بوده‌است، و در اشعار بندری‌اش از سروده‌های ابراهیم منصفی و محمدعلی قویدل استفاده کرده‌است.

زندگی حرفه‌ایتحصیلرضا صادقی تحصیلات خود را در رشته موسیقی در دانشگاه استکه
آهنگ تولدت مبارک بزرگسال
دانلود اهنگ تولدت مبارک از عارف
دانلود اهنگ تولدت مبارک از بابک جهانبخش
آهنگ تولد اندی

آهنگ تولدت مبارک 96
دانلود آهنگ تولدت مبارک ویگن
دانلود اهنگ تولدت مبارک رفیق
دانلود آهنگ تولدت مبارک گوگوش
Artist: Babak Jahan bakhsh | Music Name: Zendegi Edame Dare | Genre: Pop | Released: 2019 | Album: Zendegi Edame Dare | Babak Jahanbakhsh - Zendegi Edame Dare (Music Video)

هنرمند: بابک جهانبخش | نام موزیک: زندگی ادامه داره | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2019 | ملیت: ایران
دانلود موزیک ویدیو ایرانی (بابک جهانبخش) Babak Jahan bakhsh با نام (زندگی ادامه داره) Zendegi Edame Dare

ادامه مطلب
دانلود آهنگ بابک مافی نفسم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * نفسم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بابک مافی باشید.
دانلود آهنگ بابک مافی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Babak Mafi called Nafasam With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ بابک مافی به نام نفسم
ساده میگی عشق منی بهم زل میزنی خود عاشقیه عزیزممیره قلبم با صدای تو خودمو میبینم تو چشمای تونفسم میره دیگه برای تو نفسمقلبم مال خود خود
دانلود فول آلبوم فریان + پخش آنلاین
دانلود تمام آهنگ های فریان بصورت یکجا با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰
کاملترین فول آلبوم فریان ( آرشیو فول آلبوم آهنگ های فریان )
برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید …
دانلود فول آلبوم فریان – تمام آهنگ های جدید و قدیمی فریان
دانلود آهنگ بابک مافی فرشته + متن و بهترین کیفیت
هم اکنون دانلود کنید و گوش دهید به ترانه ی فرشته از بابک مافی همراه با متن و کیفیت اصلی و اورجینال
Exclusive Song: Babak Mafi – Fereshte With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ فرشته بابک مافی»───♫♫●|●|●♫♫───«اسم ترانه هام ، هر اسمی که بشه … !منظور ـه من تویی ، منظور خواهشه … !»──|♫●|──«اسمت برای من ، چه خواستنی شده … !دلم کنار ـه تو ، شکستنی شده─|♫●|─فرشته نبودی ولی واسه من ، بهترینی … !واسه اخلاقای بد و خا
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم به زودی در همین پست اعلام می شود. 
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم به زودی در همین پست اعلام می شود.
دانلود آهنگ انسان از بابک رادمنش با لینک مستقیم و کیفیت اصلی همراه با متن آهنگ
دانلود آهنگ بابک رادمنش انسان
دانلود آهنگ بابک رادمنش انسانزندگی را گر توانستی به کام یک نفر شیرین کنی
یا غبار غصه ها را شستشو از خاطر مسکین کنی
حال فریاد زن در کوی و برزن که انسانم من
آری انسانم من
عبید خدا خانه آباد شد
دلش از غم و غصه آزاد شد
نبخشد خدا بنده ای را که او ز ناشادی دیگران شاد شد
زندگی را گر توانستی به کام یک نفر شیرینی کنی
یا غبار غصه ها را شستشو از خاط
دانلود آهنگ جدید بابک شیرمحمدی به نام شب ولنتاین
متن آهنگ جدید شب ولنتاین - بابک شیرمحمدی
Скачать новую песнюBabak Shirmohammadi Valentine Night
Текст песни Valentine Night Babak Shirmohammadi
عشق تو نگاهاته صورتت ماه منه امشبТвоя любовь к твоему лицу - моя луна сегодня вечером
ستاره های من چشماتهМои звезды твои глаза
مستم از عطر تنت گرمم از یه حس ناب

ادامه مطلب
این آلبوم همین طور که توی چند پست قبل گفته شد بیشتر درباره خود بکهیون و جنبه تاریک شخصیتشه(مگه بکهیون تاریک هم داریم؟)
بیشتر آلبوم آهنگ های اروم داشت و شاید فقط یک آهنگ بود که کمی نسبت به بقیه شاد تر میومد.
با اینکه آهنگ اصلی این آلبوم یون ویلیج بود اما من آهنگ دیموند و پیسو(مطمئن نیستم...درسته؟)رو بیشتر دوست داشتم.
این آلبوم شامل شش آهنگ بود که من اینجا بر اساس علاقه مندی های خودم ترتیب بندیشون کردم.
1-psycho
2-Ice Queen 
3-Diamond
4-Btcha
5-UN village
6-stay UP
امیدوارم
این آلبوم همین طور که توی چند پست قبل گفته شد بیشتر درباره خود بکهیون و جنبه تاریک شخصیتشه(مگه بکهیون تاریک هم داریم؟)
بیشتر آلبوم آهنگ های اروم داشت و شاید فقط یک آهنگ بود که کمی نسبت به بقیه شاد تر میومد.
با اینکه آهنگ اصلی این آلبوم یون ویلیج بود اما من آهنگ دیموند و پیسو(مطمئن نیستم...درسته؟)رو بیشتر دوست داشتم.
این آلبوم شامل شش آهنگ بود که من اینجا بر اساس علاقه مندی های خودم ترتیب بندیشون کردم.
1-psycho
2-Ice Queen 
3-Diamond
4-Btcha
5-UN village
6-stay UP
امیدوارم
دانلود آلبوم جدید ابی به نام لاله زار
آهنگ های آلبوم لاله زار ابی شامل آهنگ جهان بدون تو، آهنگ قلب قاپ، آهنگ لاله زار ، آهنگ جاده های نرفته ، آهنگ کوچه نسترن ، آهنگ دلم میخواد ، آهنگ شب یلدا ، آهنگ شاهنومه، آهنگ چشمم به اون خونست، آهنگ آخرین آهنگ در یک فایل زیپ با لینک مستقیم در ادامه مطلب قابل دانلود است.
ادامه مطلب
بابک مافی نفسم
دانلود آهنگ جدید هنرمند بابک مافی به نام نفسم ( ساده میگی عشق منی بهم زل میزنی ) با متن دو کیفیت Mp3 320 و پخش آنلاین 128 در جاز موزیک
Download New Music ‡ Babak Mafi ‡ Nafasam ‡ With Text And Direct Links In Jazmusic
متن آهنگ نفسم از بابک مافی کامل
ساده میگی عشق منی بهم زل میزنی خود عاشقیه عزیزم ∞∑
میره قلبم با صدای تو خودمو میبینم تو چشمای تو •¤
نفسم میره دیگه برای تو نفسم ∞∑
قلبم مال خود خودته عشقم میزارمت •¤
رو دوتا چشمم کاش بمونی تو برام ∞∑
عزیزم مگه این د
دانلود آهنگ جدید بابک مافی به نام نفسم
Download New Music Babak Mafi – Nafasam
هم اکنون ، موزیک جدید و شنیدنی بابک مافی به نام نفسم با لینک مستقیم و دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ همراه با متن آهنگ از سایت موزیک من
دانلود آهنگ بابک مافی نفسم

ادامه مطلب
نظر علیرضا جهانبخش در مورد فوتبال ایران
جهانبخش: همینطور پیش برویم حسرت قهرمانی ۱۰۰ ساله می‌شود

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر همینطور پیش برویم حسرت قهرمانی در آسیا برایمان ۱۰۰ ساله می‌شود.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ بابک مافی قلبم مال خود خودته عشقم میزارمت رو دوتا چشمم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * قلبم مال خود خودته عشقم میزارمت رو دوتا چشمم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , شهاب مظفری باشید.
دانلود آهنگ بابک مافی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Shahab Mozaffari called Ghalbam Male Khode.. With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ بابک مافی به نام نفسم
ساده میگی عشق منی بهم زل میزنی خود عاشقیه عز
آلبوم دریا اولین آلبوم مسیح عدل پرور و آرش عدل پرور است و به نظر می‌ رسد با استقبالی که از تک آهنگ‌ های آنها شده، شاهد رکورد تازه‌ ای در فروش این آلبوم باشیم . کلیپ آهنگ موفق دریا را نیز می‌ توانید به صورت رایگان در این صفحه مشاهده و دانلود کنید . این آلبوم در تاریخ 25 اسفند به صورت رسمی منتشر می شود و می توانید آن را به صورت قانونی دانلود کنید . تیزر این آهنگ کار برادران بوشهری می باشد که خیلی از شما با آنها و کار های خارق العاده آنها آشنایی
دانلود آلبوم ئی‌پی (چندآهنگه) وان مور دی از بابک رهنما. این آلبوم شامل 5 تا از بهترین ریمیکس های آهنگ بین المللی وان مور دی (روزی دیگر) از بابک رهنمای عزیز هستش که توسط آرمین ون بورن ساپورت شده. و امروز برای شما دوستداران بابک در وبلاگ ما بصورت کاملا رایگان قرار داده شده. برای دریافت هر ترک روی اسم اون در همین صفحه فقط باید کیلیک کنید.
1
(One More Day (Trance Mix
2
(One More Day (House Mix
3
(One More Day (House Mix Extended
4
(One More Day (House Mix Dub
5
(One More Day (Trance Mix Dub
برج موزیک ، دانلود آهنگ ترکی ، آهنگ ترکی ، موزیک ، دانلود آهنگ جدید ، آلبوم جدید ، ریمیکس ، ریمیکس شاد ، موزیک ویدیو ، دانلود آهنگ شاد عروسی از سایت برج موزیک.
برج موزیک ، دانلود آهنگ ترکی ، آهنگ ترکی ، موزیک ، دانلود آهنگ جدید ، آلبوم جدید ، ریمیکس ، ریمیکس شاد ، موزیک ویدیو ، دانلود آهنگ شاد عروسی از سایت برج موزیک.
برج موزیک ، دانلود آهنگ ترکی ، آهنگ ترکی ، موزیک ، دانلود آهنگ جدید ، آلبوم جدید ، ریمیکس ، ریمیکس شاد ، موزیک ویدیو ، دا
دانلود آلبوم گل باغی2 با صدای استاد صفاری

دانلود آلبوم در ادامه مطلب با لینک مستقیم
آهنگ اول آواز علیدوستی
آهنگ دوم دختر لرسونی
آهنگ سوم سوزه نمکدار
آهنگ چهارم فصل گل
آهنگ پنجم گریوسم خنسی تو
آهنگ ششم توکه توکه
آهنگ هفتم کوک مل زرین
آهنگ هشتم عزیز دل
آهنگ نهم آواز و گلی
آهنگ دهم فرهاد و شیرین

دانلود آلبوم بصورت یکجا با لینک مستقیم
دانلود آلبوم بصورت غیر مستقیم و بصورت تک تک 
دانلود آهنگ کردی بابک رحمانی سیه چاره
Download Music Kurdi Babak Rahmani Sia Chara
دانلود اهنگ  کردی سیه چاره از بابک رحمانی با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
دانلود آهنگ محلی کوردی نازارگم دلدارگم غم دل بدبختگم با صدای زیبای بابک رحمانی
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
متن آهنگ بابک رحمانی سیه چاره
نازارگم دلدارگم غم دل بدبختگم
بورو دواره دس بنه و بان قلب صبورگم
بی تو نیرم دل شادی تا کی توای ناله بکم
دلخوشیم تونیدنو خود سازی مه بیچارگم
بی
اطلاعات این پست
آلبوم نیم نگاه از علی قاسمی
با 7 موزیک متنوع  
تنظیم و آهنگسازی : علی قاسمی
سال تولید از 1389 تا 1390
تایم آلبوم 23 دقیقه 
کیفیت 128 بیتی 
(به دلیل حجم کمتر برای شما مخاطبین عزیز) اما (کیفیت استاندارد)
امیدوارم از این آلبوم لذت ببرید ...
01- دانلود آهنگ"نیم نگاه"
02-دانلود آهنگ"قسمت"
03-دانلود اهنگ"فرصت"
04-دانلود آهنگ"عشق فقط تویی"
05-دانلود آهنگ"روزای تلخ"
06-دانلود آهنگ"خاطره"

07-دانلود اهنگ"بیقرار"
سلام 
دوستان گلم
میریم سراغ دوست بی نظیرم علی رهما
علی رحمانی با لقب هنری علی رهما
متولد 23 بهمن سال 1374
هستش اهل کرج بسیار با استعداد و خوش سلیقه
از سال 90 موسیقی رو شروع کرده خودشم میخونه (رپ - هیپ هاپ - R&B)
هم آهنگسازی میکنه هم میکس و مستر میکنه
هم ساز میزنه پیانو گیتار
آهنگسازی و میکس و مستر هم
تدریس میکنه
تا الان نزدیک به 5 سال استودیو داره 
ناظر رکورد هم هست 
-- آلبوم پگاه
در استودیو علی رهما ضبط شده 
و میکس و مستر آلبوم با علی رهما بوده

آلبو
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات این آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قط
اولین مینی آلبوم سولوی سوهو به نام Self-Portrait شامل 6 آهنگ است که یکی از آهنگ های آن به نام For Yoy Know با همکاری یونها است.‌این آهنگ آهنگی به سبک آکوستیک پاپ و با ملودی پیانو و گیتار است.گفته شده است سوهو در نوشتن متن آهنگ که درباره ی قدردانی از کسی است که در زمانی که نیاز بود به او قدرت داده و آرزویی برای همه است که رویا های شاد داشته باشند و نگران نباشند همکاری داشته.‌آلبوم سوهو 30 مارچ منتشر خواهد شد
پ.ن: برگاممممممممممممممم اخ جونمیییییی

دانلود آهنگ جدید یوسف زمانی به نام گریه کن
در این ساعت برای شما عزیزان موزیک مندانلود آهنگ جدید یوسف زمانی به نام گریه کن را با کیفیت عالی بهمراه متن ترانه قرار دادیم امیدواریم لذت ببرید

متن آهنگ یوسف زمانی - گریه کن
ادامه مطلب
دانلود رایگان آلبوم معجزه های بزرگ از بابک رهنما به صورت انحصاری از وبلاگ هواداران بابک رهنما
1- آرزو (چیل اوت میکس)
2- بهترینی
3- احساس دارم
4- عشقو دیدم
5- مقدمه
6- هرچی رویا دارم
7- منو بالا میبری
8- باهام ازدواج میکنی عشقم
9- بیا بریم به اتاقت بیبی
دانلود رایگان آلبوم معجزه های بزرگ از بابک رهنما به صورت انحصاری از وبلاگ هواداران بابک رهنما
1- آرزو (چیل اوت میکس)
2- بهترینی
3- احساس دارم
4- عشقو دیدیم
5- مقدمه
6- هرچی رویا دارم
7- منو بالا میبری
8- باهام ازدواج میکنی عشقم
9- بیا بریم به اتاقت بیبی
خانه
تک آهنگ
آلبوم کوردستان از آیت احمد نژاد آهنگ حسرت
دانلود آلبوم جدید کوردستان از آیت احمد نژاد

ترانه و آهنگ جدید بسیار زیبا و شنیدنی حسرت از آیت احمد نژاد

download new song from Ayat Ahmad Nejad called Hasrat
ALBUM KURDESTAN

متن آهنگ حسرت از آیت احمد نژاد
آیت احمدنژاد تک آهنگ
134 views بار
۱۳ آبان ۱۳۹۸
4
دانلود آهنگ با کیفیت 128دانلود آهنگ با کیفیت 320دانلود ویدیو با کیفیت 1080 
00:00 / 00:00
آهنگ های بیشتر از آیت احمد نژاد
آی
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قطعه خ
خانه
تک آهنگ
دانلود آلبوم جدید کوردستان از آیت احمد نژاد

ترانه و آهنگ جدید بسیار زیبا و شنیدنی حسرت از آیت احمد نژاد

download new song from Ayat Ahmad Nejad called Hasrat
ALBUM KURDESTAN

متن آهنگ حسرت از آیت احمد نژاد
آیت احمدنژاد تک آهنگ
38 views بار
۱۳ آبان ۱۳۹۸
4
دانلود آهنگ با کیفیت 128دانلود آهنگ با کیفیت 320دانلود ویدیو با کیفیت 1080 
00:00 / 00:00
آهنگ های بیشتر از آیت احمد نژاد
آی
دانلود رایگان آلبوم دنیا قشنگه از بابک رهنما به صورت انحصاری از وبلاگ هواداران بابک رهنما
1- بهشت
2 - زندگی
3- آشنایی باتو کار خدا بود
4- دوست دارم بیبی
5- شبهای من باتو بخش. 1
6- شبهای من باتو بخش. 2
7- اگه من رودخونه بودم
8- پیدا کن مرا
9- برای تولد عشقم
Artist: Various Artists | Album: Popular Music Collection | Genre: Pop/Trance/House/Hardstyle/EDM | Released: 2002-2019 | Various Artists - Popular Music Collection
هنرمند: هنرمندان مختلف | نام موزیک: آلبوم کالکشنی از بهترین آهنگ ها از هنرمندان مختلف | سبک: پاپ-تکنو-هاس-ترنس-دنس | تاریخ انتشار: از سال 2002 تا 2019
آلبوم کالکشنی از بهترین آهنگ ها از هنرمندان مختلف
ادامه مطلب
در این مطلب از سایت دانلود سیتی، آلبوم موسیقی Celtique را برای شما آماده کرده ایم.

این اثر، آلبوم بی کلام و زیبایی از موسیقی با سبک آرامش بخش است که توسط Doug Hammer ساخته شده است.

آلبوم Celtique شامل 15 آهنگ بی کلام زیبا است. اگر به موسیقی بی کلام علاقه دارید، پیشنهاد میکنیم این مجموعه را در ادامه مطلب دانلود کنید.

علاوه بر مجموعه آهنگ ها به صورت یکجا، یک قطعه موسیقی بصورت جداگانه، برای نمونه جهت دانلود قرار داده شده است. به این ترتیب قبل از دانلود ک
دانلود آهنگ جدید بابک تسلیمی کاروان
Download New Music Babak Taslimi Karevan
آهنگ جدید بابک تسلیمی بنام کاروان
همه شب نالم چون نی که غمی دارم که غمی دارم دل و جان بردی اما نشدی یارم یارم
با ما بودی بی ما رفتی چو بوی گل به کجا رفتی تنها ماندم تنها رفتی

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ کاروان

آهنگ های بابک تسلیمی
دانلود کاملترین فول آلبوم مهراد جم یکجا فایل زیپ پخش آنلاین
دانلود فول آلبوم مهراد جم شامل آهنگ های جدید و قدیمی مهراد جم با کیفیت 320 و 128 بصورت یکجا و فایل زیپ بطور کاملا اختصاصی از وب سایت رز موزیک.
لطفا این پست رو لایک کرده و رز موزیک رو به دوستان خودتون معرفی کنین.
این مجموعه همیشه آپدیت خواهد شد و شما می تونین به تمام آهنگ های مهراد جم دسترسی داشته باشین.
"فایل زیپ در انتهای پست"
ادامه مطلب
دانلود کاملترین فول آلبوم مهراد جم یکجا فایل زیپ پخش آنلاین
دانلود فول آلبوم مهراد جم شامل آهنگ های جدید و قدیمی مهراد جم با کیفیت 320 و 128 بصورت یکجا و فایل زیپ بطور کاملا اختصاصی از وب سایت رز موزیک.
لطفا این پست رو لایک کرده و رز موزیک رو به دوستان خودتون معرفی کنین.
این مجموعه همیشه آپدیت خواهد شد و شما می تونین به تمام آهنگ های مهراد جم دسترسی داشته باشین.
"فایل زیپ در انتهای پست"
ادامه مطلب
Artist: Various Artists | Album: Popular Music Collection Vol.02 | Genre: K-Pop/House | Released: 2015-2019 | Various Artists - Popular Music Collection Vol.03
هنرمند: هنرمندان مختلف | نام موزیک: آلبوم کالکشنی از بهترین آهنگ ها از هنرمندان مختلف 3 | سبک: پاپ-تکنو-هاس-ترنس-دنس | تاریخ انتشار: از سال 2015 تا 2019
آلبوم کالکشنی از بهترین آهنگ ها از هنرمندان مختلف قسمت 3
ادامه مطلب
آلبوم بی نام دانلود قانونی آلبوم بی نام محسن چاوشی Mohsen Chavoshi آلبوم قمارباز محسن چاوشی
آلبوم شنیدنی محسن چاوشی به نام بی نام توسط این وبلاگ در دسترس عموم مردم قرار خواهد گرفت .
محسن چاوشی یکی از محبوب ترین خواننده های موسیقی پاپ کشور است که در طول چند سال فعالیت خود آلبوم های زیادی را چه به صورت غیرمجاز و زیرزمینی، مجاز و اپیزودیک و اینترنتی وارد بازار کرده است، آخرین آلبوم منتشر شده از او ابراهیم نام دارد و انتظار می رود بزودی، آلبوم "بی نام"
فول آلبوم علیرضا قربانی
فول آلبوم علیرضا قربانی با کیفیت بالا 320
Full Album alireza ghorbani
دانلود آهنگ چهارراه استانبول از علیرضا قربانیدانلود آهنگ خانه آبی از علیرضا قربانیدانلود آهنگ اهل جنون از علیرضا قربانیدانلود آهنگ عقیق از علیرضا قربانیدانلود آهنگ فروغ از علیرضا قربانیدانلود آهنگ کیمیا از علیرضا قربانیدانلود آهنگ پرده نشین از علیرضا قربانیدانلود آهنگ تنهایی لیلا از علیرضا قربانیدانلود آهنگ نرو از علیرضا قربانیدانلود آهنگ لیلا از علیر
دانلود آلبوم کره ای The Dream Chapter: MAGIC از گروه TXT 
بیوگرافی اعضای گروه TXTگروه تی اکس تی(تی بای تی) گروه پسر 5 نفره کره ای هستن که در
تاریخ 4 مارچ 2019 با آهنگ “CROWN” زیر نظر کمپانی بیگ هیت دبیو کردن.
اسم فندم : موآ ، MOA
پیج اینستاگرام؛کلیک کنید
نکته : چون گروه تازه دبیو کرده ، بیوگرافی کامل موجود نیست ،

دانلود آلبوم با کیفیت 320

دانلود آلبوم با کیفیت 128

New Rulesدانلود آهنگ9 and Three Quarters  Run Awayدانلود آهنگRoller Coasterدانلود آهنگPoppin' Starدانلود آهنگCan't We Just Leave The Monster
دانلود فول آلبوم فاطمه مهلبان
Download Full Album Fatemeh Mehlaban
[ دانلود کامل فول آلبوم به صورت یکجا و تکی  از شهر موزیک ]

فول آلبوم فاطمه مهلبان

« درباره فاطمه مهلبان بیشتر بدانید »

فاطمه مهلبان خواننده مازندرانی گویا ایشان متولد دهه ۷۰ بوده
و در خوانندگی چیره دستی تواناست و از نمونه کارها و فعالیت های بی نظیری تا به اینجا از خود نشون داده
این خواننده جوان و خوش صدا به تازگی مورد استقبال بسیاری از عموم در فضای مجازی قرار گرفته
شما میتوانید فول آلب
دانلود موزیک real love massari
دانلود ریمیکس آهنگ real love از massari
متن آهنگ real love از massari
دانلود ریمیکس real love massari

دانلود فول آلبوم massari
دانلود اهنگ massari done dada
دانلود آهنگ ماساری done da da
دانلود آهنگ massari done da da
,دانلود آهنگ Real Love از MASSARI ,یکی از بهترین آهنگایی که شنیدم ( Massari Real Love ) ,دانلود آهنگ Real Love از MASSARI ,دانلود آهنگ Real Love از Massari همراه با ترجمه متن به فارسی ,ویدئوها,آلبوم جدید لبنانی Tune In از Massari ,متن و ترجمه آهنگ Massari – Real Love ,ترانه بی نظیر Real Love از Massari ,Real Love
فاران موزیک ، دانلود آهنگ ترکی ، آهنگ ترکی ، موزیک ، دانلود آهنگ جدید ، آلبوم جدید ، ریمیکس ، ریمیکس شاد ، موزیک ویدیو ، دانلود آهنگ شاد عروسی از سایت فاران موزیک …

فاران موزیک ، دانلود آهنگ ترکی ، آهنگ ترکی ، موزیک ، دانلود آهنگ جدید ، آلبوم جدید ، ریمیکس ، ریمیکس شاد ، موزیک ویدیو ، دانلود آهنگ شاد عروسی از سایت فاران موزیک …

فاران موزیک ، دانلود آهنگ ترکی ، آهنگ ترکی ، موزیک ، دانلود آهنگ جدید ، آلبوم جدید ، ریمیکس ، ریمیکس شاد ، موزیک و
فول آلبوم همایون شجریان
فول آلبوم همایون شجریان با کیفیت بالا 320
Full Album Homayoun Shajarian
دانلود آهنگ نوروزخانی از همایون شجریان و سهراب پورناظریدانلود آهنگ نوروز از همایون شجریاندانلود آهنگ فریاد دردناک از پرهام عسگری پوردانلود آهنگ بار دگر فراموشی از همایون شجریاندانلود آهنگ خلیج فارسی از همایون شجریانبیوگرافی همایون شجریاندانلود آهنگ های جدید همایون شجریان 
تورال صدالی جدید 2019 (تمامی تک آهنگ های) دانلود فول آلبوم ...

khobanmusic.com › دانلود آهنگ های غمگین جدید
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - تورال صدالی جدید 2019 ♬ دانلود تمامی تک آهنگ های خواننده تورال صدالی با لینک مستقیم ♬ دانلود فول آلبوم تورال صدالی به صورت یکجا فایل زیپ ...
ادامه مطلب
احساس عجیبی دارماحساس عجیبی داره چشمای تواحساس عجیبیتویه احساس عجیبی که برامیه احساس عجیبی دارم انگارتو یه احساس عجیبی امیدچه احساس عجیبی بابک جهانبخشچه احساس عجیبیه میبندی موهاتوتویه احساس عجیبییه احساس عجیبی دارم امشب
متن آهنگ دروغه از مازیار فلاحی(آهنگ دروغه از آلبوم قلبی یخی مازیار فلاحی)همه میگن که تو رفتی همه میگن که تو نیستیهمه میگن که دوباره دل تنگمو شکستی، دروغهچجوری دلت می اومد منو اینجوری ببینیبا ستاره ها چه نزدیک منو تو دوری ببینیهمه گفتن که تو رفتی ولی گفتم که دروغه

ادامه مطلب
دانلود رایگان آلبوم جدید بابک رهنما به نام خوشبخت با کیفیت عالی 320 و لینک مستقیم به صورت انحصاری از وبلاگ هواداران بابک رهنما
1- بیا
2- وقتی حالت خوبه
3- پیدا کن مرا
4- کاشکی اینجا بودی (ریمیکس زیبا)
5- دعا کن همه چیز درست میشه
6- بامن باش
7- پوست شیر
8- عشق تو (ریمیکس ۲۰۱۸)
9- خداحافظ (هاوس میکس)
فول آلبوم مهدی یراحی
فول آلبوم مهدی یراحی با کیفیت بالا 320
Full Album Mehdi Yarrahi
لیستی از آهنگ‌های معروف مهدی یراحی
دانلود آهنگ سرما نزدیکه از مهدی یراحیدانلود آهنگ نفس از مهدی یراحیدانلود آهنگ خاک از مهدی یراحیدانلود آهنگ آشوب از مهدی یراحیدانلود آهنگ اذان از مهدی یراحیدانلود آهنگ به من نگاه کن از مهدی یراحیدانلود آهنگ بغض تو از مهدی یراحیدانلود آهنگ دیوار از مهدی یراحیدانلود آهنگ عیدی از مهدی یراحیدانلود آهنگ فکر من نباش از مهدی یراحیدانلود

دانلود آهنگ های محسن یگانه
جدیدترین آهنگ های محسن یگانه با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود تمام آهنگ های محسن یگانه

محسن یگانه (زاده ۲۳ اردیبهشت ۱۳۶۴ در گنبد کاووس) خواننده سبک پاپ ایرانی[۱] است.
زندگی هنری
محسن یگانه اولین ترانه خود را در کنار محسن چاوشی و حامد هاکان با نام نشکن دلمو با ترانه‌سرایی و آهنگسازی خودش و تنظیمی از محسن چاوشی اجرا کرد.[۱] آلبوم اول او با نام سال کبیسه به صورت زیر زمینی منتشر شد. بعد از این آلبوم محسن یگانه فعالی
فول آلبوم مهدی یراحی
فول آلبوم سینا سرلک با کیفیت بالا 320
Full Album Mehdi Yarrahi
لیستی از آهنگ‌های معروف مهدی یراحی
دانلود آهنگ سرما نزدیکه از مهدی یراحیدانلود آهنگ نفس از مهدی یراحیدانلود آهنگ خاک از مهدی یراحیدانلود آهنگ آشوب از مهدی یراحیدانلود آهنگ اذان از مهدی یراحیدانلود آهنگ به من نگاه کن از مهدی یراحیدانلود آهنگ بغض تو از مهدی یراحیدانلود آهنگ دیوار از مهدی یراحیدانلود آهنگ عیدی از مهدی یراحیدانلود آهنگ فکر من نباش از مهدی یراحیدانلود
Artist: Various Artists | Album: Popular Instrumental Music Collection | Genre: Pop/Trance/House/Techno/EDM | Released: 2014-2019 | Popular instrumental Music Collection Vol.04
هنرمند: هنرمندان مختلف | نام موزیک: کالکشن آهنگ های بی کلام محبوب قسمت 4 | سبک: پاپ-تکنو-هاس-ترنس-دنس | تاریخ انتشار: از سال 2014 تا 2019
آلبوم کالکشن آهنگ های بی کلام از هنرمندان مختلف-قسمت 4
ادامه مطلب
بالاخره بعد از 13سال جز جز طرفداران بعد از یک سال سرگردانی بخاطر حرف مینارد جیمز کینن که در metal hammer golden godsقول کار های جدید داده بود بعد از کلی خبر شگفت انگیز که میگفت همه قطعات بالای 10دقیقه هستن و...
دو روز پیش آلبومی که قرار بود آپریل امسال منتشر شود ریلیز شد♡_♡
البته آلبوم کامل جمعه ریلیز میشود
شاید برای شما انتشار یک آلبوم 9قطعه ای اتفاق خاصی نباشد ولی اگر از طرفداران متال و راک باشید میدانید که هیچ چیز!دقیقا هیچ موزیکی حتی a perfect circleکه با تول
آهنگ بسیار زیبای و مفهومی نغمه از علی سورنا
قسمتی از آهنگ جدید علی سورنا بنام نغمه که امشب بصورت کامل منتشر میشه.
برای پیش خرید و دانلود آهنگ سه قطعه آهنگ مهران ، آهنگ نفس و آهنگ نغمه از علی سورنا؛ از طریق لینک زیر اقدام کنید.
خرید آلبوم جدید علی سورنا
نَغمه : نت یا صدایی که دارای زیر و بمی مشخص باشد.دراینجا به معنای قوه ای است که بدان جسم زنده ، زنده است
دانلود آهنگ جدید بابک مافی فرشته
دانلود آهنگ جدید بابک مافی به نام فرشته با دو کیفیت 128 و320 همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
Download New Song by Babak Mafi Called Fereshteh
جدیدترین اثر از بابک مافی فرشته

برای دانلود این اهنگ روی لینک زیرکلیک کنید و وارود صفحه ی دانلود شوید

سایت دوم
دانلود آهنگ بابک مافی فرشته
دانلود آهنگ جدید بابک مافی به نام فرشته با دو کیفیت 128 و320 همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم
سلام 
دوستان گلم
این آهنگ سومین و آخرین همکاری من با ممد ام زد هست
که در ای آهنگ پویا دهوار هم خونده هم آهنگسازی و میکس کرده
این آهنگ در آذر 95 پخش شد تو آلبوم زیر هشت ممد بود
که یک آهنگ کاملا دلی هستش امید وارم دانلود کنید و لذت ببرید
دانلود آهنگ آخرین قطره با ام زد و دهوار

متن آهنگ : ادامه مطلب
ادامه مطلب
متن آهنگ بابک مافی به عشق تو
میخوام که فکر کنم الان تو فکرمی میخوام که فکر کنم دلتنگی یه کمیمیخوام که فکر کنم دلگیر شدی ازم ولی دلت میخواد که برگردی بازمهنوز با عکس تو سرگرم سرگرمم رفتی نفهمیدم انگار هنوز گرمموقتی تو زندگیم انقدر اثر داری چه فکری میکنی که تنهام میذاریای عشقم ای جونم به عشق تو جوون میمونم.ای عشقم ای جونم به عشق تو جوون میمونممعروفم من به تنهایی معروفی تو به زیباییت معروفم من که دلتنگم نیستی ولی اینجاییصدات کردم نمیشنیدی نگا
همه ما می دانیم که موسیقی غذای روح است و گوش دادن به آن باعث تخلیه احساسات و هیجانات ما خواهد شد به عنوان مثال زمانی که شاد هستید گوش دادن و دانلود آهنگ شاد می تواند این هیجان شما را تقویت کنند و حس خوبی به شما بدهد. این مسئله همینطور در مورد آهنگ های غمگین نیز صادق است، وقتی فردی بر اثر مشکلات عدیده زندگی دچار غم و اندوه میشود گوش دادن به آهنگ غمگین میتواند احساس غم را در او تقویت کرده و باعث تخلیه بیشتر هیجانات و احساسات غمگین فرد شود و او به
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ وینگر راست ایرانی سرانجام برای برایتون از ابتدا بازی کرد و خیلی زود هم موفق شد گل بزند. جهانبخش بعد از گلزنی به خاطر فشاری که در این ماهها رویش وجود داشت ایستاد و اشک ریخت. او دقیقا به سمت جایگاهی رفت که پدر و مادرش در آنجا نشسته بودند. آنها به خاطر علیرضا راهی انگلیس شده‌اند و مدتی در کنار علیرضا خواهند بود و شنبه شب هم تماشاگر ویژه بازی برایتون و بورتموث بودند. 

252 251
علیرضا جهانبخش شنبه شب وقتی موفق شد
دانلود فول آلبوم ابی از سایت به موزیک
Ebi Full Album Download From YeTaraneh Website
مجموعه ای از آلبوم های زیبا و شنیدی ابی در یکجا
( کاری از گروه موسیقی به موزیک )

دوستان در این مجموعه بیشتر سعی شده آلبوم هایی قرار بگیره که کیفیت ۳۲۰ و نام اصلی ترک ها بر روی آهنگ ها قرار بگیره
امیدواریم از این مجموعه زیبا لذت ببرید و ما رو در تکمیل این آرشیو گرانبها یاری فرمایید
جهت دانلود آلبوم ها با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه نمایید
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید حامد اکبری اولین نگاه
دانلود آهنگ حامد اکبری به نام اولین نگاه کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده اولین نگاه با صدای حامد اکبری از جوان ریمیکس
ترانه : امیر ارجینی, میکس و مستر : پویان اتسامی, موزیک و تنظیم : بابک مافی
Download New Music Hamed Akbari – Avalin Negah

شنوندگان عزیز هم اکنون می توانید جدیدترین موزیک حامد اکبری عزیز را از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
ساخته جدید حامد اکبری، اولین نگا
در این پست قصد دارم تمامی آهنگ و آلبوم های یکی از خوانندگان معروف ترکی را برای دانلود قرار دهم امیدوارم از این آهنگ ها لذت نام این هنرمند،الین با نام اصلی حسین یالین  Hüseyin Yalın  متولد  مارس ۱۹۸۰، استانبول خواننده و ترانه‌سرای پاپ ترک است.
Ellerine Sağlık (دستت درد نکند) - ۲۰۰۴Bir Bakmışsın (نگاه کرده‌ای) - ۲۰۰۵Herşey Sensin (همه‌چیز تویی) - ۲۰۰۷Ben Bugün (من امروز) - ۲۰۰۹

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها